Prof. Janik apeluje do rodaków: Szkody w mózgu wywołane chrapaniem są nieodwracalne! Oto jak wyeliminujesz chrapanie jednym ciosem i uratujesz swoje zdrowie:

antisnoris_11

Dzień dobry, miło Cię tu widzieć! Bardzo się cieszę, że trafiłeś do grona świadomych Polaków, którzy nie ignorują swojego zdrowia i troszczą się o siebie. Ja nazywam się prof. Rafał Janik i od 25 lat praktykuję zawodowo jako specjalista w zakresie pulmonologii i polisomnografii.

Dziś chcę Cię zapoznać z moim wynalazkiem, który możesz już znać z prasy specjalistycznej. Przedstawiam Ci moją autorską terapię: plastry prorespirujące, które nazwałem AntiSnoris. Dzięki nim natychmiast zlikwidujesz problem chrapania i uratujesz swoje zdrowie, a nawet życie.

Jakie efekty oferuje Ci formuła prorespirującymi plastrami AntiSnoris?

checkmark

Po pierwsze: wyeliminujesz chrapanie w zaledwie 30 sekund. Potwierdzają to badania na grupie badawczej składającej się z 3 tysięcy kobiet i mężczyzn w wieku 17-85 lat.

checkmark

Po drugie: zabezpieczysz się przed groźnymi chorobami wywołanymi chrapaniem – jak wiesz, nieleczone chrapanie bardzo szybko prowadzi do rozwinięcia się szeregu groźnych chorób. Dzięki mojej terapii raz na zminimalizujesz ryzyko powikłań takich jak np. zawał serca, udar mózgu, czy „śmierć łóżkowa” aż o 90%!

checkmark

Po trzecie: uratujesz swój mózg przed nieodwracalnym uszkodzeniem! – Niedotlenienie mózgu wywołane chrapaniem powoduje uszkodzenie komórek nerwowych. Miejsce obumarłych komórek nerwowych zajmuje jama poudarowa wypełniona częściowo glejem i płynem mózgowo-rdzeniowym. Są to zmiany nieodwracalne! Dlatego tak ważne jest, żeby reagować jak najszybciej i najskuteczniej.

Efekty mojej terapii są pewne. Firmuję się je moim imieniem, nazwiskiem i tytułem naukowym. Jeżeli Ty lub bliska Ci osoba zmaga się z problemem chrapania – nie znajdziesz lepszej terapii na rynku niż AntiSnoris.

antisnoris_12

Mój mąż już 3x lądował w szpitalu w środku nocy. Dzwoniłam po karetkę, bo myślałam, że nie żyje. Ciśnienie skakało mu jak szalone, był na skraju wyczerpania. Dzięki tej terapii już po pierwszej nocy mu się poprawiło, a kolejnej nocy spał jak niemowlę. Czuję, że uratowały mu te plastry życie.

Renata 45 lat, Piastów
Formuła uratowała zdrowie jej mężowi.

Najnowsze badania obnażają tragiczną prawdę: chrapanie zabija szybciej niż palenie papierosów. Nie czekaj, aż będzie za późno!

Jak wynika z badań epidemiologicznych Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, ponad 67% zawałów serca i udarów mózgu spowodowane jest niedotlenieniem organizmu, którego przyczyną jest chrapanie i związany z nim bezdech senny. Oznacza to, że większość z tych śmierci można było uniknąć…

To niedorzeczne, że specjaliści dotychczas nie zajęli się zwalczaniem przyczyny chrapania, a tylko leczą jego konsekwencje. Nieświadomi ludzie pozwalają truć się chemicznymi tabletkami i jeszcze płacą za to ciężkie pieniądze. Choć rozwiązanie mają na wyciągnięcie ręki!

Całe życie patrzyłem na to z boku, przyjmując osoby w poważnym stadium chorób związanych w układem oddechowym. Załamywałem ręce odkrywając, że to właśnie zaproponowane wcześniej leczenie doprowadziło ich do tak krytycznego stanu. Dlatego zrezygnowałem z praktyki zawodowej i całe 7 lat poświęciłem na wynalezienie naturalnej terapii prorespirującej, eliminującej chrapanie.

antisnoris_13

Chrapałem od kiedy pamiętam. Wkurzałem kumpli, którzy ze mną mieszkali, ale i moje zdrowie wisiało na włosku. Niby tuż po czterdziestce człowiek, a już miałem problemy z ciśnieniem, sercem i utratą pamięci. Próbowałem chyba wszystkiego, co było w aptece, ale dopiero te plastry pomogły. Dzisiaj śpię spokojnie jak nigdy, a zdrowie wróciło do normy tak szybko, że lekarze aż oczy ze zdumienia przecierali.

Bogumił 51 lat, Toruń
Unormował ciśnienie tętnicze i zmniejszył ryzyko chorób serca.

antisnoris_14

Prosta metoda, spektakularne efekty. Jak stosować AntiSnoris?

AntiSnoris zamknąłem w formie specjalistycznie wyprofilowanego plastra na nos. Ma on za zadanie korygować anatomiczne ułożenie nozdrzy i przegrody nosowej, dzięki czemu oddychasz poprawnie – przez nos. Dodatkowo, plaster został nasączony starannie wyselekcjowanymi naturalnymi składnikami, które regenerują cały układ oddechowy i pozwalają zapobiec powikłaniom chrapania aż o 90%.

Plaster należy nakleić na nos przed snem lub w sytuacji, gdy występuje problem z oddychaniem.

Formuła AntiSnoris dla alergików, przeziębionych i sportowców

Najnowsze badania nad działaniem AntiSnoris wykazały, że plastry świetnie sprawdzają się na alergie, przeziębienia, jak i podczas treningów siłowych. Możesz używać ich nie tylko w nocy, przeciw chrapaniu, ale także w dzień!

Dzięki nim natychmiast poprawisz przepływ powietrza, dzięki czemu będziesz mógł swobodnie oddychać. W tym samym czasie zmniejszysz obrzęk śluzówki i ukoisz zaatakowane alergią lub przeziębieniem drogi oddechowe. Z plastrem prorespirującym zapewnisz sobie prawidłowe oddychanie. To przyniesie Ci większą wydolność i zmniejszy uczucie zmęczenia, a także zapewni odpowiednie natlenienie mięśniom i zapobiegnie bolesnym zakwasom.

antisnoris_15

Pracowałem jako dyrektor dużej firmy. Pewnego razu zasnąłem podczas spotkania z ważnym klientem. Jeszcze tego samego dnia zostałem zwolniony. Wszystko przez to, że od 3 lat nie mogłem się porządnie wyspać przez to męczące chrapanie! Zacząłem szukać sposobu na poprawę snu i wszędzie było napisane, że najlepszy jest AntiSnoris. Już tego samego dnia spałem jak dziecko! Wytłumaczyłem wszystko w pracy i przyjęli mnie z powrotem, za jeszcze większe pieniądze. Ale ulga!

Krystian 36 lat, Warszawa
Odzyskał dobrą pamięć i koncentrację dzięki prawidłowemu oddechowi podczas snu.

Zapoznaj się z rewolucyjnymi wynikami badań nad efektami terapii:

Moje plastry prorespirujące, przed rozpoczęciem masowej produkcji, zgłosiłem do testów 5 europejskim ośrodkom badawczym. Testy potwierdziły ich 99,8% skuteczność w zwalczaniu chrapania i przywracaniu prawidłowego oddechu w nocy. Dodatkowo, potwierdzono ich wysoką skuteczność w profilaktyce dolegliwości sercowo-naczyniowych.

antisnoris_16

Lata pracy w ochronie całkowicie zrujnowały mój sen. Czułem się otumaniony, wiecznie niewyspany. Raz mnie obudził mój syn, bo sąsiedzi walili w ścianę, że tak głośno chrapię! Co za wstyd... Aż córka dała mi ten AntiSnoris. To było nie do pisania! Od razu poczułem różnicę. Minął miesiąc i mój sen powrócił! Wysypiam się, nagle mam siłę na swoje obowiązki. Spędzam też czas z rodziną, aktywnie, tak jak kiedyś.

Artur 67 lat, Białowieża
Oddycha prawidłowo i nie musi używać maszyny do spania.

Gdy opublikowałem badania nad moją formułą w moich mediach społecznościowych, internauci oszaleli. Moja skrzynka tonęła w wiadomościach, w których ludzie opisywali mi, że chrapanie było przyczyną wielu ich problemów zdrowotnych. A dotychczas nie byli świadomi, jak wielu problemów mogliby uniknąć, gdyby od początku zaczęli terapię chrapania!

Teraz każdy Polak może odzyskać zdrowy sen i uchronić się przed konsekwencjami chrapania

Z prorespirującym plastrem zapewniasz sobie optymalny przepływ powietrza podczas oddychania, dzięki czemu przestajesz dusić tkanki swojego organizmu niskim poziomem tlenu. Twoje mięśnie, serce i mózg są należycie natlenione i pracują 2 razy lepiej.

Pamięć i koncentracja

antisnoris_17

Twój mózg ulega prawidłowej, głębokiej regeneracji – dzięki czemu poprawiasz swoją pamięć i koncentrację o 70%

Redukcja stresu

antisnoris_18

Zmniejszasz ilość kortyzolu we krwi – czyli hormonu stresu, a co za tym idzie: koisz nerwy, nie jesteś rozdrażniony w ciągu dnia i cieszysz się dużo lepszym nastrojem.

Wysiłek fizyczny

antisnoris_19

Wysiłek fizyczny przestaje wiązać się z bólem mięśni i „zadyszką”, a Ty z dnia na dzień masz coraz więcej energii.

antisnoris_20

Aż trudno uwierzyć – taka prosta, domowa metoda, a takie efekty! Wystarczy przyklejać te plasterki i chrapanie ustaje. Niewiarygodne! Wraz z siostrami używamy go regularnie i polecamy go wszystkim! Oprócz chrapania to jeszcze stosuję to na moją wiosenną alergię. To już naprawdę koniec ery kichania, kataru i niewysypiania się.

Helena 49 lat, Malbork
Jej siostry przestały chrapać, a ona ulżyła sobie w alergii.

Bezpieczeństwo, skuteczność i wygoda stosowania

Plastry wykonane są z tego lekkiego, wytrzymałego materiału – tkaniny nietkanej (TNT), która jest perforowana w taki sposób, by umożliwić oddychanie skóry. Nie powodują żadnych obrażeń, podrażnień ani bólu.

Liczne testy laboratoryjne i konsumenckie potwierdzają maksymalną skuteczność AntiSnoris. Na podstawie tych wyników produkt został doceniony przez specjalistów z całego świata, którzy polecają go swoim klientom.

Dzięki zaawansowanemu procesowi wytwarzania tej wielkocząsteczkowej formuły, AntiSnoris spełnia najwyższe standardy jakości. Stawiając zdrowie na pierwszym miejscu, stężenie substancji aktywnych dobrałem tak, aby formuła była całkowicie bezpieczna. Wszystko po to, aby jej rezultaty w 100% spełniały Twoje oczekiwania.

antisnoris_3
antisnoris_22
antisnoris_23
antisnoris_24

Tata od zawsze chrapał. Nie tylko przeszkadzał spać mamie. Przez to, że nigdy się nie wysypiał to potem dostawał dzikiego szaleju i robił awantury. Wszyscy mieliśmy go dosyć. Wtedy przeczytałem o tych plastrach i od razu mu kupiłem. Zdarzył się cud – chrapanie ustało na dobre w zaledwie 1 noc! Teraz tata jest innym człowiekiem, ostatnie Święta pierwszy raz spędziliśmy bez żadnej kłótni, a mamy to nigdy tak szczęśliwej nie widziałem.

Bartosz 55 lat, Siedlce
Pomógł tacie i mamie naprawić swoje relacje dzięki terapii AntiSnoris.

Odzyskaj zdrowy sen w 30 sekund z AntiSnoris: szybko, łatwo i tanio

ODBIERZ PROMOCYJNE OPAKOWANIE!

Wielkie amerykańskie i japońskie firmy farmaceutyczne dosłownie walczą o patent na moją formułę prorespirującą. Gdy patent zostanie sprzedany, formuła będzie dostępna na całym świecie, ale będzie bardzo droga.

Zanim to nastąpi, postanowiłem udostępnić go w Polsce z dofinansowaniem. Wszystko po to, aby pomóc jak największej liczbie osób w moim kraju odzyskać zdrowy sen.

Dlatego zachęcam do skorzystania z tej okazji! Zamawianie jest banalnie proste. Nie musisz wysyłać pieniędzy przez Internet lub płacić kartą, aby otrzymać AntiSnoris. Wystarczy wypełnić formularz w 2 minuty, a za kilka dni otrzymasz swoją przesyłkę, wygodnie płacąc kurierowi lub listonoszowi.

Dziękuję, że poświęciłeś czas na przeczytanie mojej wiadomości. Życzę Ci dużo szczęścia w nowym życiu, w którym będziesz cieszyć się zdrowym snem!

Prof. Rafał Janik

rafal_janik_podpis

.


Scroll to Top